czende

POSEDLA nový partner Malevil Cupu

Značka z Lužických hor Posedla se stala novým partnerem!

Firmu Posedla založili dva kamarádi, vášniví cyklisté ze severu Čech Martin Řípa a Jiří Dužár, kteří řešili vlastní problém komfortu cyklistického sedla. Za Posedla získali ocenění nejlepší startup Ústeckého kraje za rok 2021 a TOP inovátoři v ČR za rok 2022. Do výběru nejlepších cyklistických komponentů roku 2022 je zařadil prestižní americký magazín Bike Rumor, objevili se i v sekci Tech of the Week britského Road.cc. Nápad se zalíbil také králi 3D tisku Josefu Průšovi, který Posedla pozval do svého akcelerátoru PrusaLab a následně do firmy investoval 15 milionů korun za dvacetiprocentní podíl. Sídlo firmy Posedla a výroba se nachází ve Varnsdorfu.

Joyseat hero

Hlavním produktem společnosti je cyklistické sedlo Joyseat vyráběné na míru s využitím průmyslového 3D tisku. Jen otisk pozadí jezdce a několik jízdních parametrů potřebuje česká technologická firma Posedla k tomu, aby vyrobila zákazníkovi sedlo na míru. Dva roky vyvíjeli program, díky kterému teď umí z těchto dat vyrábět personalizovaná sedla na průmyslové 3D tiskárně. Zákazníci vše objednají z pohodlí domova. Struktura sedla Joyseat, která je přihlášena k patentu, umožňuje vyrobit různou tvrdost jednotlivých částí sedla přesně podle potřeb a sedacích kostí každého cyklisty. Unikátní sedlo si již koupili zákazníci na 20 trzích v Evropě, Severní Americe, Austrálii i Asii. Požitek z jízdy chtějí Posedla přinášet profesionálům i rekreačním jezdcům.

posedla joyseat custom saddle

„Malevil Cup je pro nás srdcová záležitost, legendární maratonský závod v Lužických horách, který si jako Varnsdorfští patrioti nesmíme nechat ujít.“, říkají Jiří Dužár a Martin Řípa k partnerství spoluzakladatelé Posedla.

Každý závodník Malevil Cupu najde ve startovním balíčku vzorek Smiling butt cream, který byl první produktem firmy, než přišla na trh s revolučním výrobkem JOYSEAT!

 Smiling Butt Cream